خدمات ارائه شده توسط تجهیزات پزشکی پارس در چهار گروه انجام می­گیرد:

  • خدمات ارائه شده به پزشکان محترم
  • خدمات ارائه شده به پرستاران و درمانگران محترم
  • خدمات ارائه شده به بیماران و مشتریان محترم
  • خدمات ارائه شده به بیمارستان­ها و مراکز درمانی

۱- خدمات ارائه شده به پزشکان محترم

اتکای تجهیزات پزشکی پارس بر روش­های نوین ارتباطی، سبب شده است که این مجموعه، زمینه های ارتباط آسان­تر را دنبال نماید. از این رو صفحه اختصاصی برای هر پزشک را طراحی نموده­ایم تا پزشکان محترم و عزیز بتوانند راحت­تر سفارشات خود را وارد نموده تا بتوانیم پیگیری­های درمان و مشکلات بیماران محترم ایشان را انجام دهیم.

۲- خدمات ارائه شده به پرستاران و درمانگران محترم

تجهیزات پزشکی پارس با ارائه آموزش­های لازم به پرستاران و درمانگران محترم در حوزه­های تخصصی باعث درآمدزایی برای این قشر محترم می­گردد. هر یک از این افراد می­توانند با ثبت نام در سایت و داشتن صفحه اختصاصی خواسته­ها و محصولات بیمار را وارد کرده تا ضمن گرفتن مشاوره­های اختصاصی، محصول موردنظر طبق ذرخواست ایشان تحویل داده شود.

۳- خدمات ارائه شده به بیماران و مشتریان محترم

در این دسته ما از ابتدای بیماری تا رسیدن به سلامتی کامل در کنار شما هستیم. لذا علاوه بر فروش محصولات، مشاوره در زمینه نحوه درمان به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

۴- خدمات ارائه شده به بیمارستان­ها و مراکز درمانی

تیم تخصصی تجهیزات پزشکی پارس باتوجه به تجربه متخصصان خود در بیمارستان­ها و مراکز درمانی و داشتن محصولاتی باکیفیت برای ارتقا خدمات در محیط­های نامبرده آماده عقد قرارداد با شرایطی ویژه با این مراکز می­باشد. ارائه خدمات و محصولات نوین به مراکز دولتی و خصوصی باعث افتخاری برای تیم ما می­باشد